Łączna liczba wyświetleń

Ogłoszenia

1.) Msze Św.:

odprawiane przez ks. Rafała Trytka w tradycyjnym rycie rzymskim, wg rubryk zreformowanych i zatwierdzonych przez Papieża Św. Piusa X, z wyłączeniem z modlitw Kanonu "una cum" z uzurpatorami na stolicach kościelnych, którzy ze względu na swoje ekumenizmczne nauczanie i działania z pewnością nie są "prawowiernymi wyznawcami katolickiej i apostolskiej wiary".

Miejsce celebracji we Wrocławiu: ul. Drohobycka 34/1 (Muchobór Wielki, mieszkanie prywatne). Ze względu na "ograniczenia lokalowe", a także nieprzewidziane wcześniej zmiany terminów, prosimy o uprzednie telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa pod numerem tel. 0664 753 576.

Drohobycka 34, Wrocław

Dojazd z dworców PKP i PKS:

- autobusem linii 125 lub tramwajami linii 5 i 11 do przystanku FAT;
- z przystanku FAT przejście na przystanek Ostrowskiego obok przychodni "Pulsantis", skąd odchodzą autobusy linii 119 w kierunku na Sołtysowice oraz 107 w kierunku na Dworzec Świebodzki; 
- wskazanymi autobusami do przystanku - Muchobór Wielki (II przystanek przy ul. Stanisławowskiej), koło kościoła pw. Św. Michała Archanioła;
- dalej pieszo, wg załączonej mapki.

***

Msze Św. w sierpniu AD 2018:

- 19.08.2018 r. - XIII Niedziela po Zielonych Świątkach AD 2018, Św. Jana Eudesa, Wyznawcy, wśród oktawy Uroczystości Wniebowzięcia NMP, godz. 17:00.


Pół godziny przed Mszą Św. możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty.

2.) Udostępniamy możliwość zamawiania intencji mszalnych za pośrednictwem naszej skrzynki. Każde zgłoszenie zostanie przekazane Ks. Rafałowi, a o terminie Mszy Św. osoba zainteresowana będzie powiadomiona osobnym e-mailem. Ofiarę mszalną można złożyć przelewem na nasze konto.

Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać!

3.) W dniach 24. - 26. sierpnia 2018 r. z wizytą w Polsce przebywał będzie JE Ks. Bp. Donald Sanborn, przełożony generalny Instytutu Rzymskokatolickiego.

W niedzielę, dnia 26. sierpnia 2018 r., w Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, o godzinie 10:00,  JE Ks. Bp. odprawi solenną Mszę Św. oraz udzieli Sakramentu Bierzmowania. Uroczystości odbędą się w kaplicy pw. Matki Bożej Królowej Polski i Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika w Krakowie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Z przykrością zawiadamiamy, że z powodów zdrowotnych JE Ks. Bp Donald Sanborn zmuszony był odwołać swoją sierpniową wizytę w naszym kraju. Jednocześnie Jego Ekscelencja nie odwołał swoich planów związanych z odwiedzinami wiernych w Polsce, w związku z czym cały czas mamy nadzieję na spotkanie z nim w późniejszym terminie.

Módlmy się za JE, aby Pan Bóg udzielił mu zdrowia i Swojego błogosławieństwa na dalsze lata jego posługi biskupiej.